Kıl Dönmesi Tedavi Hizmetleri

10 Dakikada Kıl Dönmesinden Kurtulabilirsiniz

Yazar 31 Ekim 2017 Henüz yorum yok

10 dakikada kıl dönmesinden kurtulabilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız sadece 10 dakika… Bizlerin pilonidal sinüs olarak adlandırdığı kıl dönmesi toplumumuzda genelinde görülme ihtimali yüksek bir vakadır. Cinsiyete indirgenmesi doğru olmayan özellikle gebelik döneminde kadınları da tehdit eden kıl dönmesi tedavisi için 10 dakika gibi bir süre yeterli olabiliyor. Mikrosinüsektomi dediğimiz ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi kısa sürede vakanın neden olduğu tüm şikayetlerden kurtulmanızı sağlıyor. Operasyonun başarı oranını deneyimli hekim, özverili bir ekip ve steril klinik ortamı arttırmaktadır. Mikrosinüsektomi tekniği uzun yıllar tedavilerinde modern metotlara başvuran klinik ve hastanelerin önceliği olmuştur. Bizler de kıl dönmesi belirtileri gözlenen hastalarımıza mikrosinüsektomi tekniğini öneriyoruz.

Mikrosinüsektomi Tekniği Nedir? Nasıl Uygulanır?

Mikrosinüsektomi tekniği kıl dönmesi tedavisi olmak isteyen hastaları iş gücü kaybından kurtaran, ağrısız ve acısız bir tedavi sürecini kapsamaktadır. Mikrosinüsektomi tekniği kuyruk sokumunda meydana gelen vakanın küçük bir kesi açılarak tedavi edilmesini sağlar. Hasta operasyon sırasında bilinci açık bir şekildedir. Zira narkoz değil lokal anestezi kullanılmakta ve bu sayede hastaların sosyal yaşantısına en hızlı şekilde dönmesinin yolu açılmaktadır. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi steril bir cerrahide yapılmalıdır.

Alanında uzman olan hekimin öncülüğünde gerçekleşen operasyon sonrasında dikiş izi ya da hastanede istirahat etmek gibi bir durum olmaz. Hastaların tedavi olmak bir yana muayene olmasından dahi kaçmasına neden olan ağrılı tedavi süreci böylelikle son bulmuş olur. Mikrosinüsektomi tekniği sayesinde vakanın seviyesine göre belirlenen süreç 10 dakika gibi kısa bir zamana indirgenebilir. Sayısız başarılı operasyona imza atmış kurumumuz ile iletişime geçmeniz durumunda detaylı bilgi aktaracağız.

Mikrosinüsektomi İle Kıl Dönmesi Tedavisi İçin Randevu Al

Mikrosinüsektomi tekniği ile kıl dönmesi tedavisi olmak istiyorsanız öncelikli olarak bizlerle iletişime geçmelisiniz. İletişim sayfamıza girdikten sonra gördüğünüz iletişim kanalları kesintisiz hizmet anlayışı ile kontrol edilmektedir. Telefon, mail ve canlı destek hatları üzerinden 7 gün 24 saat iletişime geçebileceğiniz kurumumuz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp