Kıl Dönmesi Tedavi Hizmetleri

Kıl Dönmesi Nasıl Geçer?

Yazar 13 Haziran 2017 Henüz yorum yok

Kıl dönmesi nasıl geçer? Sorusuna yanıt arayan hastalarımızın ortak bir noktası var. Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi ile hastalıktan yakınlarının dahi haberi olmadan kurtulmak. Kıl dönmesi ve diğer makat hastalıkları insanlara fiziksel acı yaşatırken psikolojik bir trajediye de neden olabilir. Makat hastalıklarını bir ayıp olarak gören ve bireysel mücadeleye girişen hastalarımızın kıl dönmesinin son evresinde tarafımıza ulaştıklarını söyleyebiliriz. Son evreye ulaşmış kıl dönmesi belirtileri müthiş bir acıya ve kişinin gündelik yaşamını engelleyecek noktaya varabilir. Kıl dönmesinin neden olduğu tüm bu olumsuz durumlardan kurtulmak için yapılacak şey vakit kaybetmeden kıl dönmesi tedavisi olmak üzere hekime başvurmaktır. Bu bağlamda kıl dönmesi tedavisinde sayısız başarılı operasyona imza atan tavsiye ettiğimiz kliniklere başvurabilirsiniz. Kurumumuz iletişim numaraları 7/24 hizmetinizdedir.

Kıl Dönmesi Nasıl Tedavi Edilir?

Kıl dönmesi tedavisinde eski metot ameliyatların yerini modern ve iş gücü kaybına neden olmayan yeni yöntemler aldı. Hastaların tedaviden uzak durmasına neden olan ameliyatın sancılı süreçlerini geride bırakan ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi alanında 30 yıllık deneyime sahip olan doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Kıl dönmesi tedavisi;

  • Bölgesel uyuşma sağlayan lokal anestezi ile yapılır. Narkozun yarattığı risk bu sayede ortadan kaldırılmış olur.
  • Makat bölgesinde küçük bir kesi açılarak yapılan işlemden sonra bölgeye dikiş atılır. Küçük bir alanda işlem yapıldığı için genellikle iz kalmaz.
  • Hasta aynı gün içerisinde rutin yaşantısına geri dönebilir. Tedavi öncesi ve sonrasında doktorlarımız hastaları ile yakından ilgilenmektedir.

Tavsiye ettiğimiz klinikler kıl dönmesi başta olmak üzere birçok hastalığın ameliyatsız tekniğini geliştirmiş alanının öncü isimlerindendir. Bizlerle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey telefon numaralarımızdan aramaktır.

Kıl Dönmesi Tedavi Ücretleri

Kıl dönmesi tedavi ücretleri zannedilenin aksine yüksek maliyetlerden oluşmaz. Bu noktada iletişime geçeceğiniz kurumun önemi büyüktür. Sağlık kuruluşunun sektörde bulunma amacı ekonomik kar elde etmek ise maliyet yüksek fakat hizmet düşük olacaktır.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp